Nisan 10 2017 0Comment

İstanbul’un Tarama Gemi Filo İhalesi’ni YÜTEK Gemi İnşa Şirketi kazandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyacı için Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ilana çıkarılan, 1 Adet Tarama Gemisi, 2 Adet Çamur Gemisi ve 1 Adet Amfibi Tarama Aracı Alım ihalesini, YÜTEK Gemi İnşa Şirketi kazandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyacı için Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ilana çıkarılan, 1 Adet Tarama Gemisi, 2 Adet Çamur Gemisi ve 1 Adet Amfibi Ekskavatör Tarama Aracı Alım ihalesi sonuçlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Deniz Hizmetleri Müdürlüğü’ne için inşa edilecek 1 Adet Tarama Gemisi, 2 Adet Çamur Gemisi ve 1 Adet Amfibi Ekskavatör Tarama Aracı’nın içinde bulunduğu deniz araçları, YÜTEK Gemi İnşa Şirketi tarafından üretilecek.

Deniz Haber Ajansı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi kaynaklarından edindiği bilgiye göre, 10 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşen ihalede en düşük fiyatı, YÜTEK Gemi İnşa Limited Şirketi’nin verdiği öğrenilirken, inşa edilecek deniz araçlarının, YÜTEK tarafından ihale şartlarına uygun olarak 15 aylık bir süre içinde üretilerek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Deniz Hizmetleri Müdürlüğü’ne teslim edileceği kaydedildi.

 

Haber Linki